Witamy na stronie internetowej komornika sądowego Błażeja Kosiedowskiego.

Jesteśmy kancelarią komorniczą, którą tworzy zespół młodych ale doświadczonych pracowników zdeterminowanych do prowadzenia sprawnej, rzetelnej oraz skutecznej egzekucji.
Jesteśmy właściwi do prowadzenia egzekucji w obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Chojnicach, czyli co do zasady powiatu chojnickiego obejmującego miasto i gminę Chojnice, gminę Brus oraz gminę Czersk, z wyłączeniem gminy Konarzyny (dla której właściwy jest Sąd Rejonowy w Człuchowie).
Dostosowaliśmy się do nowoczesnych standardów prowadzenia egzekucji. Wiemy, że podstawą prowadzenia sprawnej i skutecznej kancelarii komorniczej jest zaawansowana informatyzacja kancelarii, dlatego w tej materii korzystamy z nowoczesnych rozwiązań. W kancelarii korzystamy z takich rozwiązań jak np. e-zus , OGNIVO, CEPiK, CBDKW, EPUAP i inne.
Wyżej wskazane systemy informatyczne znacznie przyspieszają proces ustalania majątku dłużnika zwiększając efektywność egzekucji jak również przyczyniają się do obniżenia jej kosztów.
Zdajemy sobie sprawę, że bardzo istotny jest sprawny kontakt na linii komornik – wierzyciel dlatego od 7:30 do 15:30 uruchomiona jest linia telefoniczna.

W przypadku pytań komornik sądowy jak i również pracownicy kancelarii udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Błażej Kosiedowski,
komornik sądowy

Zadzwoń do nas